Jaki jest najlepszy odkurzacz w 2022 roku – nasze opinie

Niniejszy artykuł powstał dzięki wsparciu serwisu agd-dlaciebie.pl

Na rynku jest dziś kilka świetnych odkurzaczy, ale nie wszystkie są najlepsze. Nasza lista Najlepszych odkurzaczy w 2022 roku pomoże Ci zawęzić poszukiwania. W nadchodzących latach prawdopodobnie pojawi się kilka innowacji i bardziej zaawansowanych modeli. Ale na razie warto rozważyć poniższe odkurzacze. Zważ ich wady i zalety i zdecyduj, który z nich będzie dla Ciebie najlepszy!

Dyson DC18 Upright Vacuum: Na drugim miejscu znajduje się Dyson V15 Detect Cordless Vacuum. Jego zielony laser jest przeznaczony do wykrywania drobnych cząstek kurzu. Mierzy on również i automatycznie dostosowuje moc ssania. Odkurzacz ma trzy ustawienia i szczotki zapobiegające plątaniu się. Posiada również opcję mocowania do ściany i żywotność baterii na poziomie godziny. To solidny wybór, jeśli masz duże pokoje.

Dyson Ball Animal 2 Upright Vacuum: Dyson Ball Animal 2 jest przeznaczony do głębszego czyszczenia w domach ze zwierzętami. Posiada trzy przystawki do czyszczenia najbardziej zawiłych obszarów w domu. Jego duża pojemność i silne ssanie sprawiają, że jest to dobry wybór dla domów ze zwierzętami domowymi. Ball Animal 2 nie jest tak zwrotny jak inne odkurzacze kanistrów, ale jeśli masz dużo gruzu lub trudnych bałaganów do odkurzania, Bissell Zing jest drogą do zrobienia.

Odkurzacz robotyczny iRobot Roomba stał się popularnym produktem. Nazwa Roomba stała się synonimem kategorii i jest to jeden z najlepszych robotów próżniowych na rynku. Może on mapować całą podłogę w Twoim domu i korzystać z aplikacji, aby pomóc Ci ustawić granice czyszczenia. W przeciwieństwie do innych robotów odkurzających, Roomba może również opróżnić swój własny pojemnik i może powrócić do swojej bazy, gdy musi się naładować. Jest również kompatybilny z Amazon Alexa i Google Assistant.

Jaki jest najlepszy odkurzacz w 2022 roku? Oto nasze picki. Shark Navigator Lift-Away NV352 Upright Vacuum

Odkurzacze robotyczne to „inteligentny” odpowiednik tradycyjnych odkurzaczy. Potrafią sprzątać pod meblami lub w zapomnianych zakamarkach domu. Ostatecznie najlepszym odkurzaczem-robotem będzie maszyna, która pasuje do Twojego stylu życia i preferencji w zakresie sprzątania. My jesteśmy zaawansowaną technologicznie grupą, więc to może być dla nas dobry wybór! To również sprawia, że obowiązki związane z czyszczeniem domu są dla nas łatwiejsze!

Oprócz bezprzewodowych odkurzaczy, istnieją przewodowe odkurzacze, które są bardziej przystępne niż modele bezprzewodowe. Można nimi również lepiej manewrować, ponieważ są lżejsze i nie można ich związać długim przewodem. Pamiętajmy jednak, że te odkurzacze mają ograniczenia, zwłaszcza w przypadku głębokiego sprzątania. Odkurzacze te nie mają też wystarczającej siły ssania. Jeśli kupujesz bezprzewodowy odkurzacz do zatłoczonego pokoju, prawdopodobnie nie chcesz wydawać dużo pieniędzy na model, który będzie dobrze działał.

Jaki jest najlepszy odkurzacz w 2022 roku? Odpowiedź zależy od Twoich potrzeb, budżetu i stylu życia. Najlepszy odkurzacz w 2022 roku może wahać się w dowolnym miejscu od 34 dolarów do ponad 1000 dolarów. Istnieją modele pionowe, ręczne, bezprzewodowe, robotyczne, a nawet robotyczne. Pytanie, które należy zadać sobie podczas zakupów jest, który z nich będzie działać najlepiej dla Ciebie. Zważyć plusy i minusy każdego z nich przed podjęciem decyzji, który z nich kupić.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane