Jak długo ładuje się odkurzacz bezprzewodowy?

Przed zakupem bezprzewodowego odkurzacza należy zwrócić uwagę na żywotność jego baterii. Żywotność baterii bezprzewodowego odkurzacza zależy od kilku czynników, ale ogólną zasadą jest podzielenie powierzchni kwadratowej domu przez 50, aby uzyskać przybliżony pomysł, jak długo będzie on trwał w jednej sesji. Zakłada to, że trzeba będzie tylko odkurzyć dywany i tapicerkę, a może trzeba będzie także wyczyścić sporadyczną pajęczynę z sufitu. Na przykład, odkurzacz o żywotności baterii wynoszącej 30 minut wystarczy do wyczyszczenia mieszkania z jedną sypialnią, z jasnymi meblami i dywanami.

Jedną z rzeczy, które powinieneś wiedzieć o żywotności baterii Twojego bezprzewodowego odkurzacza jest to, że musi on być ładowany co najmniej raz w miesiącu, aby uzyskać optymalną wydajność. Bezprzewodowy odkurzacz nie jest przeznaczony do pracy przez cały dzień; powinien być ładowany przed każdym użyciem. Jeśli nie będziesz często ładować baterii, może się ona przegrzać i nie działać tak dobrze, jak powinna. Jest to szczególnie problematyczne, jeśli używasz swojego bezprzewodowego odkurzacza w dywanach o wysokim runie.

Działanie baterii może się różnić w zależności od marki i modelu. Czas pracy baterii od dziewięciu do 60 minut jest powszechny dla bezprzewodowego odkurzacza Dyson V15, ale ta liczba może się różnić. Dyson V15 ma żywotność baterii do 40 minut w trybie Auto, a inne bezprzewodowe odkurzacze nie są prawie tak potężne jak Dyson V15. Bateria do Dyson V15 kosztuje 140 dolarów, ale można znaleźć tanie knockoffs z V15, które są tak samo potężne.

Wybierając bezprzewodowy odkurzacz, weź pod uwagę, jak często planujesz go używać. Nie jest wskazane, aby korzystać z bezprzewodowego odkurzacza podczas ładowania. Nie tylko skończy się to uszkodzeniem baterii, ale także skróci czas pracy odkurzacza. W zależności od sposobu użytkowania, można rozważyć zakup dwóch baterii do odkurzacza. Jest to świetna opcja dla każdego, kto czyści schody często lub kto ma ograniczony plan podłogi.

Rozmiar kubka zbieracza pyłu jest również kluczowym czynnikiem do rozważenia. Duży kubek przechwyci dużą ilość pyłu, co pozwoli Ci kontynuować sprzątanie bez przerwy. Co więcej, modele z wyższej półki mają zwykle dodatkowe akcesoria. Jednym z takich dodatków jest masywny stojak podłogowy, który przechowuje wszelkiego rodzaju narzędzia i automatycznie opróżnia pojemnik odkurzacza. Tak więc, kupując bezprzewodowy odkurzacz, upewnij się, że rozważasz jego pojemność kubka na kurz.

Jeśli szukasz bezprzewodowego odkurzacza do czyszczenia dywanów, powinieneś rozważyć jego możliwości czyszczenia wielu powierzchni. Niektóre są przeznaczone do dywanów i grubych dywaników, podczas gdy inne mają narzędzie szczelinowe do czyszczenia trudno dostępnych miejsc. Możesz również wybrać bezprzewodowy odkurzacz, który jest wyposażony w zmywalny filtr, dzięki czemu możesz wypłukać kurz po czyszczeniu. Niektóre odkurzacze mają również zmywalne filtry, ale te opcje mogą być dla Ciebie zbyt drogie.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane