Czym jest płyta gazowa Inox?

Płyta Alpes Inox do zabudowy ze stali nierdzewnej to bardzo przydatny element wyposażenia kuchni. Oprócz tego, że jest podłączona do gazu lub prądu, można ją łatwo wyjąć w celu czyszczenia i konserwacji wnętrza. Wykonana ze stali nierdzewnej, gwarantuje trwałość i wytrzymałość oraz oferuje nowoczesny design. Na tej płycie grzewczej można również zainstalować grill gazowy lub elektryczny. To urządzenie jest idealne do gotowania hamburgerów, kiełbasek i nie tylko.

Płyty gazowe tradycyjnie mają metalową powierzchnię. Większość z nich ma płytkie studnie, aby pomieścić rozlane płyny. Mają one również tendencję do bycia łatwiejszymi do czyszczenia. Płyty gazowe na szkle, z drugiej strony, są bardziej nowoczesne, z palnikami siedzącymi bezpośrednio na szklanej powierzchni. Jednak wadą płyty szklanej jest to, że rozlane płyny rozprzestrzeniają się szybciej, co czyni je mniej przyjaznymi dla użytkownika.

Jedną z zalet płyt kuchennych z blatem jest to, że można je zainstalować w krótkim czasie. Proces instalacji jest łatwy i nie trzeba wcinać się w blat, aby ją zainstalować. Wszystkie mechanizmy kuchenki znajdują się w korpusie ze stali nierdzewnej o grubości 5 cm. Potrzebny jest tylko mały otwór na podłączenie elektryczno-gazowe. A najlepszą rzeczą w płytach grzewczych jest to, że nie musisz wcinać się w blat, aby z niej korzystać.

Płyta grzewcza Neff ma elegancki czarny design i cztery żeliwne podpórki na patelnie. Jego funkcja FlameSelect pozwala na wybór pomiędzy dziewięcioma różnymi poziomami płomienia, co eliminuje zgadywanie, jeśli chodzi o ustawienie poziomu ciepła. Cyfrowy wyświetlacz pokazuje wybrany poziom ciepła i informuje, kiedy płyta jest zbyt gorąca, aby ją dotknąć. Płyta jest również trwała i łatwa w czyszczeniu. Możesz również chcieć zapoznać się z instrukcją przed jej użyciem.

Płyta gazowa 73cm została zaprojektowana przez najwyższej klasy projektanta mebli Patricia Urquiola, we współpracy z Leisure. Pochodzi z pięciu żeliwnych wsporników patelni, które podnoszą się łatwo do czyszczenia. Jej centralny palnik to podwójny palnik wok, który szybko zapewnia intensywne ciepło. Użytkownicy chwalą sobie elegancki, nowoczesny design płyty grzewczej oraz łatwość jej czyszczenia. Na rynku dostępnych jest kilka modeli płyty grzewczej. Możesz wybrać model, który odpowiada Twoim osobistym gustom i wymaganiom.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane