Jaka jest najlepsza płyta elektryczna w 2022 roku – nasze opinie

Jeśli jesteś na rynku płyty elektrycznej, warto przeczytać nasze recenzje i opinie, aby zobaczyć, która jest najlepszą opcją. Od gazu i indukcji po indukcję, znaleźliśmy najlepsze płyty elektryczne dla każdej potrzeby. Nasze top picki są wymienione poniżej, więc czytaj dalej, aby podjąć świadomą decyzję! Potem możesz zacząć zakupy! Nasze recenzje są oparte na rzeczywistym doświadczeniu, więc możesz zaufać, że zakupiony produkt będzie warty pieniędzy.

Polecamy płytę indukcyjną Rangemaster T16FD56X0, ponieważ ma cztery oddzielne strefy gotowania, każda z 17-stopniową regulacją mocy. Ma timer i funkcję PowerBoost, która automatycznie stosuje dodatkowe ciepło przez 30 sekund podczas gotowania. Podoba nam się również jej łatwy w obsłudze dotykowy panel sterowania, który pozwala łatwo wybrać pożądaną temperaturę. W przeciwieństwie do większości płyt indukcyjnych, posiada ona również funkcję „keep warm”, która pozwala na utrzymanie potraw w cieple, aż do momentu, gdy będziesz gotowy do ich podania.

Naszym faworytem w tym zakresie jest Zanussi KDC653, który oferuje wspaniałe funkcje za dobrą cenę. Występuje w trzech różnych schematach kolorystycznych, w tym białym, czarnym i srebrnym, co oznacza, że uzupełni każdą kuchnię. Nasi recenzenci chwalili jej responsywną elektryczną płytę ceramiczną i jej dwa piekarniki. Jego ceramiczny odpowiednik jest nieco tańszy niż modele gazowe, ale jest nie mniej skuteczny niż ten pierwszy.

Płyty indukcyjne Smeg mają kilka funkcji. Posiada takie funkcje jak PowerBoost, GentleHeat oraz zintegrowany timer. Dotykowe suwaki reagują natychmiast na zmiany temperatury i jest to najnowszy dodatek do gamy płyt Smeg. Do czołówki zabrakło jej jednego miejsca. Najlepszą elektryczną płytą grzewczą w 2022 roku będzie ta, która spełnia Twoje potrzeby i budżet.

W zakresie funkcjonalności, czterostrefowa płyta ceramiczna Indesit ma piekarnik, ale dystrybucja ciepła nie jest równomierna na całej patelni. Będziesz musiał często mieszać swoje jedzenie, aby zapewnić równomierne rozprowadzenie ciepła na całej patelni. Jednak dla konsumenta dbającego o budżet, produkt ten jest całkowicie do przyjęcia. To może zająć trochę eksperymentów, aby znaleźć słodkie miejsce dla Twojej kuchni.

Najlepsza płyta elektryczna dla 2022 jest prawdopodobnie kuchenka indukcyjna, ale ceramiczne płyty są solidną alternatywą na razie. Ceramiczne płyty są tańsze niż modele indukcyjne, ale nie reagują tak szybko na zmiany temperatury. W przeciwieństwie do płyt indukcyjnych, płyty ceramiczne wymagają więcej mieszania i nie promieniują równomiernie ciepłem.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane